Рішення про повторне жеребкування партій може зірвати вибори, - Разумков


Рішення шостого апеляційного адміністративного суду щодо пережеребкування може призвести до зриву дострокових парламентських виборів

Про це глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив в ефірі програми "Право на владу". Об этом сообщает magistrate.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ситуація небезпечна, тому що частина бюлетенів надрукована", — заявив він.

Разумков додав, що мова йде про понад 5 млн екземплярів, на які витрачені гроші з бюджету:

"Це може призвести до зриву виборів, тому що ці бюлетені потрібно передрукувати, на це потрібно мати додатковий ресурс, який в бюджеті не передбачено".

Він зазначив, що другою проблемою у повторному жеребкуванні є час, який потрібен на зміну бюлетенів.

"На жаль, ця кампанія дуже динамічна, і це може привести до зриву виборів", — розповів лідер "Слуги народу".

Нагадаємо, рішення про повторне жеребкування суд ухвалив 4 липня. Тоді ж глава ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що "це акція направлена на зрив виборів".

"ЦВК буде оскаржувати згадане рішення і відстоювати права наших громадян провести вибори, які призначено указом і які визнано Конституційним судом", — додала вона.

  • 26 червня ЦВК провела жеребкування та визначила порядок розташування партій в бюлетенях
  • Парламентські вибори відбудуться 21 липня 2019 року. А до 15 липня можна змінити місце голосування на виборах. Для цього треба лише паспорт та заява (ЦВК скасувала довідки для зміни місця голосування).

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/rishennya_pro_povtorne_zherebkuvannya_partiy_mozhe_zirvaty_vybory_razumkov”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя